Hotel Singer, Ludvíkov 65, 793 26 Ludvíkov pod Pradědem, Česká republika

Zima v Jeseníkách Zima v Jeseníkách

Letní i zimní aktivity

Věříme, že se u nás ani v zimě ani v letních měsících nudit nebudete. V těsné blízkosti hotelu je tenisový kurt, pro letní sezónu vám rádi zapůjčíme kola a  v zimních měsících u nás najdete i půjčovnu lyžařského vybavení.

Na jaře, v létě, na podzim, v zimě – vždy je v horách Jeseníky stále co poznávat. Například nepřílíš vzdálené jsou světoznámé lázně Karlova Studánka a výlet na nejvyšší horu Jeseníků Praděd také může být skvělým turistickým zážitkem.

Historické sklo je nadčasové

Dlouholetá tradice sklářského řemesla v českých zemích dala vzniknout překrásným ručním výrobkům, které je potřeba připomínat. Cílem výroby historického skla je poukázat na sklářský um našich předků a na jejich ovládání řemesla, které se bezesporu blížilo umění. S pokorou a úctou k tradici vyrábíme historické sklo. Ruční výrobou napodobujeme originální výrobky vyznačující se charakteristickou nazelenalou barvou, vzduchovými bublinkami i specifickým tvarem a upozorňujeme tak na jedinečnou práci jednoho z nejstarších výrobních odvětví. Historické sklo vyžaduje precizní zvládnutí pracovního postupu, který je nejen potřeba napodobit, ale i přizpůsobit současným moderním technologiím. Můžete si být jisti, že s každým kouskem historického skla se k Vám dostává jedinečný a nenapodobitelný výrobek.

Co si počít v letní sezóně

Pokud nemáte k dispozici vlastní vybavení, rádi vám zapůjčíme kvalitní kola, na kterých můžete poznávat krásu okolí. K dispozici je dostatek nově vybudovaných cyklostezek (jedna z nich prochází přímo Ludvíkovem) i tras pro pěší turistiku.

Pro sportovně založené hosty je necelé dvě minuty chůze od hotelu k dispozici kvalitní a udržovaný tenisový kurt. Díky tomu, že v létě zajišťujeme i tenisovou školu, hodí se k využití i tenisovým začátečníkům.

Je v blízkosti koupaliště?

Ale ano. Pokud jste vodomilní a vy sami či vaše ratolesti se v letním parnu rádi cachtáte v příjemně chladivé vodě, určitě vás uspokojí otevřené koupaliště ve Vrbně pod Pradědem, vzdálené přibližně dva kilometry od hotelu.

Můžete také vyrazit na výlet za poznáním a využít přitom několika tipů na výlet, které jsme pro vás připravili. A samozřejmě také můžete jenom tak odpočívat a lenošit na naší příjemné letní terase se zajištěnou obsluhou nebo využít k relaxaci služeb našeho wellnes centra.

Pro milovníky zimních sportů

O milovníky lyžařského sportu je také postaráno – v hotelu je k dispozici i půjčovna lyžařského vybavení. Nedaleko hotelu naleznete lyžařskou sjezdovku s nočním lyžováním (200m) a také mnoho udržovaných běžeckých tratí. Jste-li fandy vysokohorské turistiky, rádi vám zajistíme kvalifikovaného průvodce. A vězte – zimy jsou zde překrásné.

Lyžařské areály

Na níže uvedených odkazech si můžete zjistit, kde jsou nejbližší lyžařské areály a jaký je právě jejich aktuální stav:

Hotel Singer v Ludvíkově hodnocení